ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA
Przedsiębiorstwo ALFA Marzena Malinowska zrealizowała zadanie:
Dofinansowanie żłobka z Programu MALUCH+2022-2029.

Alfa Malinowska Marzena jest firmą rodzinną. Działającą na rynku nieruchomości i kredytów od 2011 roku. Ponadto prowadzimy przedszkole i żłobek "Sikorka".
W skład naszego zespołu wchodzą pracownicy o szerokim doświadczeniu i kompetencjach, dla których nie ma spraw niemożliwych. Najważniejszy dla nas jest Klient i jego potrzeby. Stawiamy na jakość usług i zadowolenie Klienta. Kameralny charakter firmy pozwala nam zapewnić profesjonalną i rzetelną obsługę. Z jednakowym entuzjazmem i zaangażowanie pracujemy dla osób indywidualnych i firm.
Dzięki ciągłemu doskonaleniu i śledzeniu zmian na rynku zawsze działamy skutecznie. 

Tworząc firmę przyświecał mi cel pomocy Klientom w procesie sprzedaży i kupna nieruchomości. Od początku prowadzenia działalności, kierowałam się tym co, dla moich Klientów jest najważniejsze: bezpieczeństwem transakcji, oszczędnością czasu i pieniędzy oraz  gwarancją sukcesu. Wciąż myślę o przyszłości, dlatego dbam o rozwój zarówno swój i pracowników. Nasze usługi obejmują promowanie oferty w mediach społecznościowych, a także profesjonalne zdjęcia z lotu ptaka (loty dronem). Wciąż się rozwijam, dlatego mogę zapewnić Klientom szeroki wachlarz usług. Zadowolenie Klienta jest największą nagrodą za moją pracę.