ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA
Przedsiębiorstwo ALFA Marzena Malinowska zrealizowała zadanie:
Dofinansowanie żłobka z Programu MALUCH+2022-2029.

os.Grunwaldzkie^Zadbane mieszkanie do wprowadzenia

Mieszkanie na sprzedaż
450 000 PLN , Pow. 65,99 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
65,99 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Grudziądz
Rok budowy:
2019
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
356927
Cena za m2:
6 819 PLN
Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania z ogródkiem przy ul. Grunwaldzkiej wyłącznie w Biurze Nieruchomości Alfa !

Prezentowana nieruchomość idealnie wpasowuje się w oczekiwania wymagających rodzin, poszukujących wysokiego standardu wykończenia lokalu mieszkalnego oraz optymalnego położenia względem centrum miasta.
Osiedle Grunwaldzkie znajduje się w spokojnej części miasta, w sąsiedztwie Lasu Garnizonowego oraz ścieżki rowerowej nad Wisłą. Odległość od przystanku autobusowego i tramwajowego wynosi ok. 10 min pieszo. 
Lokal mieszkalny od wejścia, zachęca swoim nowoczesnym i jasnym wystrojem. Przedpokój bez problemu pomieści dodatkową szafę we wnęce. Na prawo wejście do pomieszczenia gospodarczego z półkami oraz miejscem na pralkę. Sąsiadujące pokoje o powierzchni kolejno 9,7m2 i 9,6m2 przeznaczone są pod sypialnie. Łazienka wykończona w szarościach, z prysznicem, toaletą, umywalką i pojemną szafą. Biała zabudowa kuchenna wykończona połyskiem, posiada lodówkę, zmywarkę, mikrofalę, piekarnik, płytę indukcyjną oraz okap. W salonie wydzielona została część jadalna oraz wypoczynkowa. Dodatkowym atutem są duże okna, wpuszczające do mieszkania sporą ilość światła dziennego. Dzięki obecności roślin, całość tworzy przytulną przestrzeń do wypoczynku. 
Wejście do ogrodu wykończone jest grafitową kostką brukową. Taras pomieści komplet wypoczynkowy. W ogrodzie obsianym trawą, znajduje się budynek gospodarczy. 

Do dyspozycji kupującego, wedle uznania, może pozostać całe wyposażenie bez rzeczy osobistych. Wszystkie sprzęty,meble i zabudowy mają 4 lata. Dodatkowo uzdatniacz wody. Niezależne miejsce parkingowe pod budynkiem. 

Opłaty: Czynsz dla Zarządcy wynosi ok. 370 zł, dodatkowo płatny prąd oraz gaz ( w lecie podgrzanie wody, w zimę ogrzewanie i podgrzanie wody). Rachunki za gaz w sezonie zimowym wynosiły ok. 280 zł za miesiąc, w lato ok. 130 zł.

Zapraszamy na prezentację ! Tel. 730 771 719.
Nieprawidłowy adres E-mail