ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA
Przedsiębiorstwo ALFA Marzena Malinowska zrealizowała zadanie:
Dofinansowanie żłobka z Programu MALUCH+2022-2029.

Nowy Rządz-Mieszkanie na poddaszu-Od zaraz !

Mieszkanie na sprzedaż
249 000 PLN , Pow. 41,19 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41,19 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Grudziądz Rządz
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
201231
Cena za m2:
6 045 PLN
Zadbane i słoneczne mieszkanie z nadającymi charakteru skosami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną wyłącznie w Biurze Nieruchomości Alfa !
"Nowy Rządz" jest jednym z najbardziej cieszących się uwagą Klientów osiedli na mapie Grudziądza. W pobliskim otoczeniu znajduje się market, sklepy osiedlowe, przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Dla rodzin z dziećmi, udogodnieniem jest szkoła podstawowa oraz prywatne i publiczne przedszkole.Plac zabaw dla najmłodszych znajduje się tuż pod blokiem. Zapewnione jest także miejsce parkingowe na osiedlu ogrodzonym, z bramą wjazdową na pilota. 

Budynek mieszkalny został oddany do użytku w 2013 roku. Aktualny Właściciel zadbał o porządek oraz gruntowne odświeżenie przed przystąpieniem do sprzedaży lokalu. Dzięki temu wnętrze jest przytulne i jasne, gotowe do natychmiastowej wprowadzki. 
Kuchnia wyposażona jest w jasną zabudowę kuchenną ze zlewozmywakiem, zmywarką, płytą indukcyjną, lodówką oraz wydzielonym miejscem na stół. 
Otwarty salon pomieści komplet wypoczynkowy oraz według potrzeb nowego Właściciela - szafę w zabudowie lub przestrzeń na jadalnię. Duże okna balkonowe oraz dachowe zapewniają sporą dawkę światła słonecznego. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie. Łazienka w odcieniach szarości i bieli, posiada wannę, umywalkę, toaletę oraz pralkę. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,18m2.

Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej "Dom Marzeń" wynosi 594 złote ( aktualny czynsz na 2 osoby zamieszkujące). 

Zapraszam na prezentację: tel. 730-771-719.
Nieprawidłowy adres E-mail