ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA

Mieszkanie na piętrze domu z ogródkiem - Mniszek

Mieszkanie na sprzedaż
329 000 PLN , Pow. 116,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
116,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Grudziądz Mniszek
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
787377
Cena za m2:
2 831 PLN
Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,05 m2 zlokalizowane na piętrze domu znajdującego się na osiedlu Mniszek. Okolica bardzo spokojna i sprzyjająca wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Po drugiej stronie ulicy znajduje się lasek, niedaleko jezioro z plażą. Osiedle Mniszek jest bardzo dobrze skomunikowane z każdą częścią miasta dzięki pętli autobusowej. Znajduje się także na nim supermarket, kościół, poczta, szkoła podstawowa, przedszkole, apteki i liczne sklepy spożywcze.
Rozkład nieruchomości pozwala na wydzielenie strefy dziennej i nocnej. Przedpokój prowadzi do otwartej jadalni, skąd trafiamy do kuchni z zabudową i sprzętami. Łazienka wykończona w nowoczesnym stylu z prysznicem. Przestronny salon z kominkiem z wyjściem na taras. W przedpokoju znajdują się drzwi prowadzące do dwóch niezależnych sypialni. W mieszkaniu dostępny jest również schowek, mogący pełnić rolę spiżarki. 

Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem, 2 piwnicami oraz pomieszczeniem gospodarczym wynosi 116,20 m2. Ogrzewanie gazowe. Na dachu znajduje się nowo położona papa. Budynek docieplony 10 cm styropianem. Okna PCV z wyjątkiem jednego na klatce schodowej. Podjazd wyłożony kostką.

Zapraszamy na prezentację ! Telefon kontaktowy: 530-690-161.
Nieprawidłowy adres E-mail