ROK ZAŁOŻENIA FIRMY 2011
FIRMA GODNA ZAUFANIA

Dom w centrum Grudziądza-NISKA CENA-

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
340 000 PLN , Pow. 142 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
142 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
8
Lokalizacja:
Grudziądz
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
812008
Powierzchnia działki:
160 m2
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Budynek z 4 odrębnymi lokalami mieszkalnymi, zlokalizowany w oficynie, przy ulicy Pułaskiego w Grudziądzu. Zapraszamy do zapoznania się ofertą zakupu budynku inwestycyjnego dostępnego wyłącznie w biurze nieruchomości Alfa Marzena Malinowska. 

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie, praktycznie w samym centrum miasta oraz dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy znajduje się wiele budynków mieszkalnych (kamienice) sklepy, szkoła podstawowa i średnia, przedszkole. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonym, budynek całkowicie podpiwniczony, wykonany z cegły. Od wejścia na wprost znajduje się jedno mieszkanie, na prawo sypialnia oraz łazienka, na lewo salon( z piecem wolnostojącym typu koza) i kuchnia. I piętro składa się z dwóch niezależnych mieszkań z pokojem, łazienką i kuchnią.  Na II piętrze znajdziemy trzy pokoje, łazienkę oraz kuchnię z oknem dachowym dzięki czemu jest bardzo jasna.  Prezentowane w galerii zdjęcia kolejno przedstawiają pomieszczenia zaczynając od parteru.

Ogrzewanie centralne za pomocą pieca gazowego znajdującego się w piwnicy. W budynku częściowo znajdują się okna PCV i drewniane.  Do nieruchomości przynależy wolnostojący garaż o powierzchni 30 m2 oraz podwórko 160 m2. Dojście do nieruchomości przez bramę zamykaną na klucz, drogą częściowo wykończoną kostką, częściowo utwardzoną. 

W celu umówienia prezentacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 730-771-719.
Nieprawidłowy adres E-mail